درباره نویسنده

محمد حسین عامری

به نام خدا زندگی صحنه يکتای هنرمندی ماست* هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود* صحنه پيوسته بجاست* خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد…* مهندسی صنایع و مالی را زمینه ساز خلاقیت می دانم، دید باز و سیستماتیک ویژگی این دو رشته است. از این رو همواره مطالب متنوعی در خندون منتشر می‌شود. نظرات شما همیشه روشنی بخش مسیرم بوده است.

مطالب مرتبط

3 Comments

 1. 1

  امین.م

  سلام و شب بخیر خدمت شما بزرگوار
  وقتی هر چیزی بدون وارد کردن فرهنگ استفاده و اموزش وارد میشود توقع بیشتر از این را نباید داشت.
  این رفتارها و خیلی موارد دیگر استفاده از تلفن همراه باعث آزردگی خاطر خیلی افراد میشود.
  من همیشه میگویم هر چیزی برای دیگر کشورها مشکل است برای ما بحران تا بخواد حل بشه زمان زیادی میبره.
  پیروز و سربلند باشید

  پاسخ
 2. 2

  ساحل

  سلام و خدا قوت.مثل همیشه مطلب خوب و مفیدی رو مطرح کردید. استفاده از تلفن همراه هم مانند سایر تکنولوژی ها نیاز به آموزش صحیح استفاده و فرهنگ سازی در این زمینه داره. البته به نظرم الان طرز استفاده از این وسیله خیلی بهتر از اوایل ورود به کشوره.شاید اون موقع افرادی که از صدای زنگ بلند و یا آهنگ های نامناسب استفاده می کردند یا بلند صحبت می کردند برای جلب توجه و پز دادن بود ولی الان که متاسفانه حتی بچه های شش هفت ساله هم گوشی دارند (و والدین به جنبه صدمات جبران ناپذیر تلفن همراه به سلامت کودکان بی توجه هستند) افرادی که استفاده نامناسب از این وسیله می کنند یا به دلیل بی توجهی و سردرگمی های روزانه هست یا متاسفانه پایین بودن فرهنگ.نقش رسانه ها در بالابردن فرهنگ استفاده از گوشی های همراه مسلما زیاد وتاثیرگذار خواهد بود .
  ممنون و برقرار باشید.

  پاسخ
  1. 2.1

   محمد حسین عامری

   سلام
   ممنون مثل همیشه ما را از نظرات گرانبهایتان مطلع کردید.
   واقعیت هم همینه بیشتر موارد به خاطر فقر فرهنگی موجود در جامعه است.
   ولی مشکلی نیست که نتوان آن را حل کرد و با کمی همت اصحاب رسانه و البته وجود علاقه جمعی برای حل این معضل این مساله قابل حل است.
   سپاس

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *